Producenci

Cenniki do pobrania

Foresto obroża dla psów powyżej 8 kg

NA PASOŻYTY
103
PLN
Foresto obroża dla psów powyżej 8 kg
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 103,00 zł
Cena netto: 103,00 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

BAYER-89712

Producent:
Bayer

FORESTO OBROŻA DLA PSÓW POWYŻEJ 8 KG 

 Zastosowanie: Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów powyżej 8 kg 

Odwiedź nas na PsiOgonek.pl

 

 

Obroża Foresto dla psa ważącego powyżej 8 kg - znana z reklamy TV. Produkt całkowicie bezzapachowy oraz wodoodporny. Zapewnia 7-8 miesięcy ochrony przed kleszczami, pchłami, larwami i wszami.

 

  • Długość: 70 cm
  • Kolor: Szary
  • Data ważności: LIPIEC 2020 roku

 

Sprzedajemy oryginalnie zapakowany produkt z polskiej dystrybucji w metalowej puszcze.

 

Działanie: Jedna obroża o długości 70 cm (45 g) zawiera imidaklopryd w dawce 4,5 g oraz flumetrynę w dawce 2,03 g jako substancje czynne. W celu leczenia i zapobiegania infestacji pcheł (Ctenocephalides felis) przez okres 7 do 8 miesięcy. Skuteczność przeciwpchelna zostaje osiągnięta natychmiast po założeniu obroży. W celu ochrony bezpośredniego otoczenia zwierzęcia przed rozwojem larw pcheł przez 8 miesięcy. Foresto może być stosowane jako element strategii zwalczania alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS). Produkt wykazuje długotrwałą skuteczność roztoczobójczą (zabija kleszcze) w przypadku infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) oraz odstraszającą (zapobiega żerowaniu) przy infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) przez okres 8 miesięcy. Produkt wykazuje skuteczne działanie przeciwko larwom, nimfom i dorosłym osobnikom kleszczy. W przypadku uprzedniego występowania kleszczy u psa przed rozpoczęciem leczenia, założenie obroży może w ciągu 48 godzin nie spowodować śmierci pajęczaków; kleszcze mogą pozostać wczepione i widoczne. Dlatego też, zaleca się usunięcie kleszczy występujących już na zwierzęciu w momencie zakładania obroży. Działanie zapobiegające infestacji nowych kleszczy rozpoczyna się w ciągu 2 dni po założeniu obroży. W celu leczenia infestacji wszołów (Trichodectes canis). Najlepiej gdy obroża jest zakładana przed początkiem sezonu występowania pcheł lub kleszczy.

 

Przeciwwskazania: Nie stosować u szczeniąt w wieku poniżej 7 tygodni. Nie stosować w przypadku potwierdzonej nadwrażliwości na substancje czynne lub na dowolną substancję pomocniczą.

Dawkowanie: Do stosowania na skórę. Jedna obroża do założenia wokół szyi zwierzęcia. U psów o masie ciała powyżej 8 kg należy zastosować jedną obrożę Foresto o długości 70 cm. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Należy wyjąć obrożę z torebki ochronnej bezpośrednio przed zastosowaniem. Należy rozwinąć obrożę i upewnić się, że na jej wewnętrznej stronie nie ma żadnych pozostałości plastikowych łączeń. Należy założyć obrożę na szyję zwierzęcia i dostosować jej długość nie zaciskając zbyt mocno (wskazówka: powinno być możliwe wsunięcie dwóch palców pomiędzy obrożę a szyję zwierzęcia). Należy przeciągnąć wolną końcówkę obroży przez szlufkę i odciąć niepotrzebny odcinek na długości 2 cm. Zwierzę powinno nosić obrożę nieprzerwanie w celu zapewnienia 8-miesięcznego okresu ochrony. Obrożę należy zdjąć po upływie okresu leczenia. Należy okresowo sprawdzać i dostosowywać zamocowanie obroży, jeżeli będzie to konieczne, w szczególności w okresie szybkiego rozwoju szczeniąt.

Substancje czynne: FLUMETRYNA;IMIDACLOPRID;

Produkty powiązane

Foresto obroża dla psów do 8 kg Foresto obroża dla psów do 8 kg

Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla małych psów i kotów. Skuteczność przeciwpchelna zostaje osiągnięta natychmiast po założeniu obroży. Foresto może być stosowane jako element strategii zwalczania alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS).

Opakowanie: 1 sztuka

Cena: 84,00 zł

KILTIX Obroża Duża KILTIX Obroża Duża

Obroża przeciwpasożytnicza , zwalczajaca pchły i kleszcze u psów. Działanie preparatu rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od założenia obroży i utrzymuje się przez siedem miesięcy.

Opakowanie: 1 sztuka

Cena: 72,00 zł

KILTIX Obroża Mała KILTIX Obroża Mała

Obroża przeciwpasożytnicza , zwalczajaca pchły i kleszcze u psów. Działanie preparatu rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od założenia obroży i utrzymuje się przez siedem miesięcy.

Opakowanie: 1 obroża

Cena: 59,00 zł

KILTIX Obroża Średnia KILTIX Obroża Średnia

Obroża przeciwpasożytnicza , zwalczajaca pchły i kleszcze u psów. Działanie preparatu rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od założenia obroży i utrzymuje się przez siedem miesięcy.

Opakowanie: 1 obroża

Cena: 64,00 zł

Advantage Pies 1,0 ML X 4 Advantage Pies 1,0 ML X 4

Roztwór do nakrapiania,do zapobiegania i zwalczania inwazji pcheł u psów oraz jako element terapii APZS..

Opakowanie: 4 x 1 ml

Cena: 85,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl